Gayrettepe TSM Korosu'ndan 2014 Yılının İlk Konseri 07/01/2014 Gayrettepe Çevre Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, yeni yılın ilk konserini 12 Ocak 2014 tarihinde Akatlar Kültür Merkezinde verecek. .
|
Gayrettepe Korosu 2013-2014 Dönemi Çalışmalarına Başlıyor 10/09/2013 Gayrettepe Çevre Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Korosu 2013 - 2014 dönemi çalışmalarına 3 Ekim 2013 tarihinde başlıyor. Koro Şefi İnş.Müh. Billur Temizel, koroya bu yıl gençlerin katılımını beklediklerini, ancak bu şekilde Türk Sanat Müziğini sevdirmenin ve yaşatmanın mümkün olabileceğini söylerken, sesi güzel ve sesleri alabilme yeteneği olan, 45 yaş altı, bu işe gönül veren herkesi koroya katılmaya davet etti. İsteklilerin Gayrettepe Mahalle Muhtarlığı'na müracaat ederek, ilgili formu doldurmaları gerekiyor.
|
Türk Sanat Müziği Korosu KASEV Huzurevi yararına konser verdi 23/04/2013
|
Gayrettepe TSM Korosu 2013'ü Konserle Karşılıyor 25/12/2012
|
Gayrettepe TSM Korosu 2012 Yılının İlk Konserini Verdi. 06/02/2012 Gayrettepe Çevre Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, 14 Ocak 2012 tarininde ölümünün 50.yılında Sadettin Kaynağı anma konserini İTÜ Maçka Mustafa Kemal amfisinde verdi.
|
Konser: Ölümünün 50. yılında Sadettin Kaynak Eserleri 09/01/2012 Gayrettepe Çevre Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, 14 Ocak'da vereceği 2012 yılının ilk konseriyle dinleyicileriyle buluşuyor.
|
Gayrettepe Korosu'ndan KASEV Yararına Konser 07/03/2011
|
Gayrettepe TSM Korosu 2011 Yılının İlk Konserini Verdi. 05/02/2011 Gayrettepe Çevre Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, bu yılın ilk konserini 30 Ocak 2011 tarininde İTÜ Maçka Mustafa Kemal amfisinde verdi.
|
Gayrettepe Yeni Bir Çocuk Parkına Kavuştu 28/01/2009 ![]() ![]() Açılışta bir konuşma yapan Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail ÜNAL, Gayrettepe’de kişi başına düşen yeşil alanın çok az olduğunu, olanların da en iyi şekilde korunacağını söyledi. Gayrettepe'lilerin Çevre Kültür Parkını koruma konusunda gösterdiği gayreti takdir ettiğini belirten İsmail ÜNAL, bu konuda üzerlerine düşeni her zaman yerine getireceklerini söyledi. Daha önce başlattıkları otobüs ring seferlerinin, Büyükşehir Belediyesi'nce engellendiğini, fakat tekrar başlayacaklarını söyledi. Parkın açılışını muhtarımız Necla BAŞAR ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte yapan İsmail ÜNAL, çocuklarla birlikte fotoğraf çektirdi. Semt sakinlerinin, spor yapmaları için yerleştirilen aletleri vücutlarını (kaslarını) ısıttıktan sonra kullanmaları, aksi halde bu aletlerin sakatlanmalara sebebiyet vereceği bir kez daha belirtildi. Parkta, evcil hayvanların tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi için de ayrı bir bölüm yer alıyor.
|